Dünyanın en iyi markalarından birisi olan Nice For You , otomasyon sistemleri ile Türkiye pazarında kendine yer edinmiş ve bölge bayiliğini üstlenmiş olduğumuz Nice markasını  altında satış ve montajını gerçekleştirmekteyiz . 2000 yılında kurulan firmamız Nice For You 'nun Türkiye 'ye girmesi ile birlikte teknolojik gelişmelerin sonucunda ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

 

           Otomasyon sistemleri arasında bulunan Bariyer sistemleri , Yana kayar bahçe kapı grupları , seksiyonel garaj kapıları , Mantar bariyer sistemleri , Fotoselli kapılar , Dairesel kapılar , Kepenk sistemleri , Hızlı branda sistemleri , Endüstriyel Kapı motorları , Santral Kepenk motorları gibi bir çok alanda faaliyet göstermekte olan firmamızın tecrübesi ve profesyonel ekiplerimiz ile sorunsuz montaj uygulamaları sayesinde uzun yıllar kullanımlarınıza sunulan bu fırsatları kaçırmamanızı öneriyoruz . Her hangi bir al sat firması gibi ürün takibindeki etkisizlik , garanti süreçlerinde ki  sorunları yada teknik destek problemlerini yaşamamanız için özel olarak  kurulan departmanlarımızda ki işinin ehli personellerimiz sayesinde başınız ağrımayacak . 

           Nice Türkiye olarak sizler için en iyilerin seçildiği bu otomasyon sistemlerinin keyfini süreceksiniz . Ücretsiz keşif ekibimiz sayesinde önceden belirlenen ve planlanan işleri zamanında yapmak için montaj ekibi sayımızı yükseltip hizmet anlayışımızı geliştirdik . Her zaman arayabileceğiniz 7/24 hizmet veren teknik servisimizi mağdur kalmamanız adına oluşturduğumuz ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için profesyonel personellerle muhattab olmanızı sağlıyoruz . Ürünlerimizi 2 yıl garanti ve montaj garantisi ile birlikte satışa sunmaktayız .  Detaylı bilgi almak yada bayiilik almak için lütfen iletişime geçiniz. 

5

34